• Proje Danışmanlığı

  Proje bazlı çalışan şirketlerin en temel eksikleri proje planı ve proje finansmanıdır. Hızlı nakit değişimi ve gelişen endüstriyel platformlarda mutlak şekilde çok iyi proje planı ve proje finansmanı yapılması gerekmektedir. Proje danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıda belirtilmiştir

 • Vergi Danışmanlığı

  Günümüzde şirketlerin yatırım kararlarıyla karlılıklarını etkileyen en önemli unsurlar arasında “vergi” gelmektedir.

 • Bağımsız Denetim Hizmetleri

  Şirketimiz Türk Ticaret Kanunu uyarınca ilgili standartları düzenleme ve uygulamayı gözetleme yetkisine sahip KGK’nın belirlediği normlar çerçevesinde Bağımsız denetim hizmeti sunmaktadır. Aşağıda konuyla ilgili olarak merak edilen bazı soruların cevaplarına yer verilmiştir.

 • Kurumsal Yönetim Danışmanlığı

  Kurumsallaşma, bir şirkette yöneticilerin kişisel yöntemlerine bağlı kalmadan işlerin yürümesini sağlayan yapı ve süreçlerin oluşmasıdır. Kurumsal yönetim anlayışına sahip olmak şirketlerin kurumsal varlık ve itibarlarının sürdürülebilirliği açısından büyük önem taşımaktadır.

HAKKIMIZDA

UYGUN Bağımsız Denetim A.Ş; bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı, proje danışmanlığı ve vergi danışmanlığı alanlarında deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermek üzere ../../…. tarihinde kurulmuş, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun ../../…. tarih ve 03-38 sayılı kararı ile Bağımsız Denetim Kuruluşu statüsünü kazanmış ve ../../…. tarih ve BDK/…/… sicil numarası ile Bağımsız Denetim Resmi Siciline kaydedilmiştir.

KADROMUZ;

YMM OSMAN MELİH UYGUN
1972 İstanbul doğumlu, 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 2016 yılında Yeminli Mali Müşavir olmuştur. Evli ve 2 Çocuk babasıdır.
SMMM SELAHATTİN İPEK
SMMM SELAHATTİN İPEK
SMMM GÜLTEKİN UYGUN
SMMM GÜLTEKİN UYGUN
SMMM HÜSEYİN YILMAZ
SMMM HÜSEYİN YILMAZ
SMMM NEJLA KARAHAN
SMMM NEJLA KARAHAN
SMMM RECEP ATAYURT
SMMM RECEP ATAYURT
SMMM AVNİ DEMİROK
SMMM AVNİ DEMİROK
SMMM SEZAİL KOÇKAN
SMMM SEZAİL KOÇKAN
 • .